Recenze, připomínky

Svatební dort a výslužky

Novomanželé Bukatovi 11.06.2019
Lucie vytvořila vynikající výslužky a opravdu nádherný svatební dort dle našich představ. Dort byl nejen líbivý, ale i velmi chutný a měl obrovský úspěch u všech svatebčanů. Postavičku jsme si ponechali na krásnou památku na náš svatební den :). Děkujeme a doporučujeme.

svadobne kolace na ceskoslovenskej svadbe

Klaudia 24.11.2017
Velmi pekne dakujeme za svadobne kolaciky z vasej dielne, vdaka zenichovym rodicom,ktori ich u vas objednali na svadbu ich syna Martina a mojej sestry Martinky, svadba bola na Slovensku v Trnave. Boli perfektne,krasne, dokonale, chutovo úžasne...vo farbe svadobnej vyzdoby-mentolove...Boli sme z nich uneseni,a isli doslova na dracku...Este raz dakujeme, nech sa vam dari a prajeme vsetko dobre...Klaudia

minizákusky

Marcela Znamínková 23.10.2017
Mini semifréda byly úžasné, jak pro oko, tak chutově. Svatebčané byli nadšeni. Pak ještě dorty v podobě České a Holandské vlajky neměly chybu. Doporučuji.

sestřenice

Zuzana z Bohumína 27.10.2016
Lucinko pečeš pěkné a dobré věci.Až se uvidíme opět vyzkoušíme.

Spokojená zákaznice

Zuzka 01.11.2015
Každý jednotlivý dort od Lucky je neopakovatelný zážitek, jak pro oko, tak hlavně pro chuť. Je příjemným překvapením i zážitkem pro obdarovaného i všechny okolo. Doporučuji i minizákusky, ale varuji před závislostí.

Přidat nový příspěvek